جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

شبکه های اجتماعی و وبلاگ ها

   

  اجراییوبلاگ و وبلاگ‌نويسي از آن دست موضوعاتي است كه به خصوص در سالهاي اخير اقشار مختلف و بيشتر قشر جوان را به خود مشغول ساخته است اما در حال حاضر به دليل ظهور شبكه‌هاي اجتماعي مثل فيس‌بوك، به نظر مي‌آيد كه وبلاگها رونق گذشته خود را از دست داده‌اند.

  به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، هرچند كه برخي كارشناسان معتقدند شبكه‌هاي اجتماعي نمي‌توانند جايگزين وبلاگها شوند اما افزايش روز افزون افرادي كه از اين شبكه‌هاي اجتماعي استفاده مي‌كنند، نشان مي‌دهد كه نبايد اين شبكه‌ها را در رقابت با وبلاگها ناديده گرفت هر چند كه هنوز هم كارشناسان بسياري نسبت به آينده وبلاگ‌نويسي خوش‌بين هستند.

  دراين زمينه دکتر اكبر اجرايي به عنوان يك وبلاگ‌نويس درباره آينده وبلاگ‌نويسي در كشورمان به خبرنگار ايسنا گفت:‌ با توجه به اينكه در سالهاي گذشته رشد مناسبي از لحاظ كمي در وبلاگ نويسي داشته‌ايم ولي دورنماي آينده وبلاگ نويسي در پرداختن به مطالب مختلف در ابعاد فرهنگي، سياسي، اجتماعي، پزشكي دورنماي مطلوبي بوده و مي‌تواند جاي اميدواري بسياري داشته باشد.

  دکتر اجرايي با اشاره به اينكه در حال حاضر وبلاگ‌نويس‌هاي متبحر و كاركشته‌اي در كشور وجود دارند، ادامه داد:‌ خوشبختانه در عرصه‌هاي مختلف به صفحات بسيار عالي در صفحات وب مي‌رسيم كه در زمان‌ بسيار كم ولي با علاقه و همت بسيار، افراد مطالب بسيار جالبي را در صفحات وب ايجاد مي‌كنند كه حتي مي‌تواند به جايگاه ادبيات كشور كمك بسياري كند.

  وي افزود: درحال حاضر شاهد هستيم كه ايرانيان حتي در كشورهاي ديگر وبلاگهاي مناسبي را ايجاد كرده و ارتباط مناسبي نيز با ديگر وبلاگ‌نويسها برقرار كرده‌اند بنابراين به دليل بالا بودن كيفيت وبلاگ‌نويسي نسبت به شبكه‌هاي اجتماعي ديگر نبايد نگراني چنداني از جهت آينده وبلاگ‌نويسي در كشورمان داشته باشيم.


  این مطلب تا کنون 20 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ سه شنبه 15 فروردين 1391
  منبع
  برچسب ها : وبلاگ‌نويسي ,وبلاگ ,آينده ,اجتماعي ,شبكه‌هاي ,ديگر ,شبكه‌هاي اجتماعي ,آينده وبلاگ‌نويسي ,وبلاگ نويسي ,
  شبکه های اجتماعی و وبلاگ ها

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز یکشنبه 10 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر